Termékdokumentáció szerkesztő - Debrecen

Olyan szorgalmas, pontos, munkájára igényes munkatársat keresünk, aki képes egy külföldi piacra értékesítõ cégben magas színvonalú kiadványokat készíteni a cég termékeinek bemutatása érdekében angol nyelven. A pályázó profi webprogramozókkal, grafikusokkal dolgozhat együtt és lehetõséget kap mind on-line mind off-line anyagok készítésére. A pályázó feladata a termékbemutató anyagok felépítésének a meghatározása a szövegeinek a megírása és az anyagok gyártásának am megszervezése.

Fontos szempont, hogy a pályázó nyitott legyen a tanulásra és a folyamatos szakmai fejlõdésre. Elvárás, hogy a pályázó önállóan tudjon feladatokat megoldani és jól magyarázzon, érvelje, oktasson.

A jelentkező feladata:

  • Termékdokumentáció készítése
  • Meglevõ kiadványok szövegeinek aktualizálása
  • Marketinggel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Hirdetésszövegek készítése
  • Hirdetés feladás
  • és más érdekes feladatok...

Elvárások:

  • Informatikai ismeretek a dokumentációk elkészítéséhez
  • Felsõfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség írásban

Kiknek érdemes jelentkezni?

  • Bárki jelentkezhet, akinek nemcsak munkája, hanem passziója/hobbija is az írás
  • Az is jelentkezhet, akinek nincs gyakorlata és tapasztalata, de szeretné megtanulni a marketinges szövegírás csínját-bínját és ezért hajlandó áldozatot is hozni
  • A jelentkezõnek jól kell tudnia angolul fogalmazni

Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:

  • Marketinges vagy informatikai végzettség
  • Angol nyelvterületen szerzett tapasztalat

További hasznos információk:

  • Friss diplomások / pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Nem szükséges informatikai végzettség, de fontos az irodai szoftverek (Word, Excel, Internet) megfelelő ismerete
  • A munkavégzés folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosít
  • A cégben jó a hangulat, baráti közösségre kell számítani, ahol egymást támogatjuk
  • Egy kiegyensúlyozott, stabil, jól szervezett munkahelyen fog a munkavégzés történni
  • A munkaidõ reggel 7 és 16 óra között van 1 órás ebédszünettel
  • A munkakörhöz kapcsolódó juttatások: nincsenek
  • A kompenzáció versenyképes, tapasztalattól és végzettségtõl függõen

A jelentkezés elõtt érdemes végiggondolni, hogy szívesen foglalkozik-e a szoftver-termékekkel? Szeret-e internetes hirdetésekkel foglalkozni? Jól viseli-e a monoton munkát és tud-e összpontosítani arra hosszú idõn keresztül? Szívesen segíti és tájékoztatja azokat az ügyfeleket, akik szerény informatikai ismeretekkel rendelkeznek?

Munkavégzés helye:

Ozeki Informatikai Kft.
4026 Debrecen, Bem tér 18/C.

A jelentkezés módja:

Jelentkezni e-mailben lehet. Az e-mailt a job[kukac]ozeki.hu e-mail címre kell elküldeni. Az e-mailnek egy fényképes szakmai önéletrajzot kell tartalmaznia, valamint az alábbi jelentkezési lapot kitöltve: Jelentkezési lap letöltése.

Hogy a pályázata a legjobb eséllyel indulhasson, kérjük olvassa el a beküldéssel kapcsolatos tájékoztatót.