OZEKI Informatikai Kft.
„Csak egy szabadság létezik: ha azt csinálhatod, amit szeretsz és amihez tehetséged van.” Rubik Ernő
Ozeki Informatikai Kft.
job@ozeki.hu
Tel.: 00 36 1 371 0150

Takarító munkatárs állás részmunkaidőben! - Debrecen

Az Ozeki Informatikai Kft. debreceni irodájába munkatársat keres, takarító munkakörbe.

Feladatok:
  • A helyiségeket felsepri, fertőtlenítő oldattal felmossa
  • A szőnyeggel ellátott helyiségeket felporszívózza
  • A folyosókon, lépcsőkön váltott vizes felmosást végez, a mosdóhelyiségekben a mosdókagylókat, kimossa, a tükröket, a csempézett felületeket tisztítja, fertőtleníti
  • A vécékben naponta fertőtlenítővel lemossa a WC kagylókat és a csempét, ügyel arra, hogy WC papír, szappan mindig legyen minden mellékhelyiségben
  • Portalanítja és lemossa valamint öntözi a cserepes növényeket
  • Összegyűjti a keletkezett hulladékot és a szeméttárolóba viszi. A szemetes edényeket kimossa, fertőtleníti
  • Ablakokat, ajtókat letakarítja
  • A felületeket áttörli
Munkaidő: napi 4 óra (délután)

Elvárás:
  • többéves releváns szakmai tapasztalat
  • megbízható
  • munkájára igényes legyen
  • referencia előző vagy jelenlegi munkáltatótól
Jelentkezés: job@ozeki.hu e-mail címre beküldött fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Folyamatosan várjuk a jelentkezést a pozíció betöltéséig!
Ozeki Informatikai Kft., 4032 Debrecen Nagy Lajos király tér 1-5., GPS: N47.547,E21.621, E-mail: job@ozeki.hu, Tel: 06 1 371 0150