Diákmunka lehetőség az Ozekiben
Ozeki lehetőséget biztosít egyetemi hallgatóknak, hogy felsőfokú tanulmányaik ideje alatt szakmai diákmunkát végezzenek, amellyel szakmai tapasztalatot szereznek és megkönnyítik az egyetemi befejezés utáni elhelyezkedésüket.
A szakmai feladatok a legújabb Industry 4 technológiákhoz kapcsolódnak. Olyan innovatív nemzetközi termékfejlesztésekben vehetsz részt, amelyre a következő 10 évben büszke lehetsz, hogy a részese lehettél. Egyedi, jövőbeli szakmai megoldások kidolgozásában tevékenykedhetsz, amelyet a világon csak kevesen tudnak megoldani.
Összefoglalva olyan szakmai dolgokkal fogsz találkozni, amit az egyetemen nem tanítanak, de a legtöbb vállalat azokat a pályakezdőket keresi, akik ezt a tudást már megszerezték, így előnyre teszel szert egyetemi csoporttársaiddal szemben, megkülönbözteted magad a hasonló végzettségű társaidtól egy állásra jelentkezés során.
Hogyan tudsz hozzánk bekapcsolódni diákmunkatársként?
Erre három lehetőséged van:
1. A kötelező szakmai gyakorlatod az Ozekiben töltöd és a befejezése után,
ha mindkét fél úgy dönt, diákmunkatársként folytathatod a munkát nálunk.
2. Szakmai gyakorlat nélkül.
3. Ozekis munkatárs, szakmai gyakorlatos, vagy diákmunkatárs ajánlásával.
Ozekis szakmai gyakorlattal
Az Ozeki Szakmai Gyakorlati Program befejezése után már nem kell a jelentkezési folyamatot megismételni, a szóbeli megállapodás után azonnal elkezdheted a munkát a diákmunkatársként.
Szakmai gyakorlat nélkül
Az Ozekiben több szakterület van, amely nem kívánja meg, hogy korábban az Ozekiben végzed el a szakmai gyakorlatodat.Ilyenek a programozó, mérnökinformatikus diákmunkás pozíciók, valamint a sales és cégadminisztrációs területre jelentkezőknél.
Az Ozeki Szakmai Gyakorlati Programban való eredményes részvétel a feltétele a diákmunka végzésnek azoknak a villamosmérnök szakos vagy más szakos hallgatóknak, ahol hardverfejlesztési feladatokat látnak el.
Fontos tudnod, ha Ozekis szakmai gyakorlat nélkül akarsz munkát végezni az Ozekiben:- A teljes felvételi folyamatot végig kell csinálni.
- A szakmai teszteken magasabb pontszámmal lehet csak bekerülni az adott pozícióba, mint a szakmai gyakorlatra.
- A diákmunkatárstól elvárjuk, hogy a munkát magas színvonalon végezze el, mert ellentételezésben részesül.
- Ha valaki nem tudja hozni az elvárt eredményeket, akkor sajnos, nem tudjuk kivárni, hogy belerázódjon a munkába. Ilyen esetben nem tudjuk folytatni a közös munkát.
- Aki több projektben sikeresen teljesített, komolyabb feladatokat is kaphat.
- Szakmai tapasztalattal gazdagodsz a legújabb Industry 4 technológiákról, amelyet később referenciaként használhatsz fel álláskeresésed során, így növelheted munkaerő-piaci értéked.
Fel tudod tüntetni a szakmai önéletrajzodban, hogy az egyetemi évek alatt milyen szakmai tapasztalatot szereztél meg. - Rengeteget tanulhatsz a tapasztalt kollégáktól, mert azokat a gyakorlati trükköket lesheted el, amiről az egyetemen már nincs idő és lehetőség beszélni.
- Olyan innovatív nemzetközi termékfejlesztésekben szerezhetsz tudást, amelyet az egyetemen nem kapsz meg, viszont a legtöbb vállalat keresi az ilyen kvalitással bíró munkaerőket.
Ezzel a tudással egy kiválasztási folyamat során kiemelkedsz a hasonló végzettséggel rendelkező társaid közül. - Rugalmas időbeosztás, abszolút hozzá tudod igazítani az egyetemi elfoglaltságaidhoz. Nincs megkötve a heti elvárt óraszám. Ha a héten egy napot tudsz jönni, akkor arra a napra a napi folyamatos 8 órát kell tudnod vállalni.
Ha például a vizsgáid miatt hosszabb időre nem tudsz jönni nincs belőle probléma. - Csapatmunkában kell dolgozni, ahol mindenki kap saját feladatot, amelynek megvalósulásáért felelős.
A csapattagokkal együtt kell működni és a csapatnak határidőre kiváló minőségben el kell látni feladatokat.
A közös munka során a másik munkatárs munkájára és a részletekre is oda kell figyelni, hogy a részfeladatok az integrálás után egészként tudjanak működni. - Gyakorolhatod a szakmai angol nyelvet.
- Az egyetem befejezése után, ha mindkét fél úgy gondolja szívesen működünk együtt hosszútávon főállású munkaviszony keretében.
- Az Ozekiben nagyon jó hangulatban végezzük a feladatokat. Külön foglalkozunk az új diákmunkatársak beintegrálásával, hogy mielőbb otthon érezzék magukat. Legyenek új barátaik.
A változáshoz és a munkához kapcsolódó elvárások minél kisebb terhet rójanak rájuk és minél hamarabb feloldódjanak az új környezetben. - Diákmunkatársaink igénybe vehetik az edzőtermi (Energym) és a céges foci juttatásunkat. Meghívjuk őket a céges rendezvényeinkre is.
- A munkavégzés helye az egyetemhez közel található meg, kiváló közlekedési lehetőséggel, mindkét villamos gyalog 5 perc alatt elérhető. Az Ozeki Irodaháza 10-es busz vonalán található.
A felvételi eljárás során minden jelentkező ugyanazon a felvételi folyamaton keresztül kerül elbírálásra. A kiválasztás szakmai szempontok, objektív kritériumok és szükséges specifikumok megléte alapján történik.
Tudj meg többet a felvételi folyamatról.
Milyen nyitott diákmunkatárs pozícióink vannak?
Junior szoftverfejlesztő
Junior solution designer
Junior termékdokumentáció készítő
Junior online marketing asszisztens
További diákmunka pozíciók...
More information