Junior digital marketing asszisztens - student job

Szakmai diákmunka lehetőséget kínálunk felsőfokú angol nyelvtudással rendelkező nappali tagozatos hallgatónak. Olyan egyetemi hallgató pályázhat sikerrel, akit érdekel az informatika, és innovatív termékfejlesztéssel foglalkozó cégnél képzeli el a jövőjét, mint marketinges. Szeretné magát kipróbálni és gyakorlati tapasztalatokkal bővítené az ismereteit. Szorgalmas, pontos, munkájára igényes munkatársat keresünk, aki képes munkájával hozzájárulni az Ozeki nemzetközi sikereihez.

Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony marketing vagy más gazdasági szakon/szakirányon
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Nyitottság, elhivatottság, érdeklődés jellemezze a pályázót a marketing és az Ozeki termékei iránt
A jelentkező feladata:
  • Digital marketing kampányok előkészítése és végrehajtása
  • Marketinges, értékesítő szövegek megírása
  • Megjelenés szervezés on-line szakmai folyóiratokban
  • Termékismertetéssel kapcsolatos dokumentációk készítése az ügyfelek számára
  • Online marketing anyagok, információk feltöltése a megfelelő weboldalakra
  • Részvétel elektronikus marketing anyagok kialakításában
  • Keresztmarketing partner kapcsolatok kialakítása
  • Versenytárs figyelés
  • Ügyfél adatbázisok elemzése
  • Közösségi média marketing
  • Weboldal anyagainak előkészítése és menedzsmentje
  • Social média tartalmak feltöltése
  • A content marketing megjelenéshez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Weboldalak HTML szerkesztése
Amit mi nyújtunk:
  • Releváns szakmai tapasztalat marketing területen, amelyet a későbbiekben hasznosítani tudsz
  • Érdekes feladatokban, projektekben való részvétel
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, a csapat fiatalokból áll, akik egymást támogatják, segítik
  • Rugalmas időbeosztás
Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:
  • Marketinges egyetemi tanulmányokat folytatsz
  • Programtervező informatikus, Mérnökinformatikus, Gazdaságinformatikus képzésen veszel részt
  • Angol szakos képzésen veszel részt
  • Angol nyelvterületen szerzett tapasztalatod van
Kiknek érdemes jelentkezni?
  • Bárki jelentkezhet, akinek nemcsak munkája, hanem passziója/hobbija a marketing és jól ír angol nyelven is
  • Az is jelentkezhet, akinek nincs gyakorlata és tapasztalata, de szeretne fejlődni a termékdokumentációs valamint a marketing szövegírás területén, és ezért hajlandó áldozatot is hozni
  • Szeretné kipróbálni magát a marketing területén
  • A jelentkezőnek jól kell tudnia angolul fogalmazni
A munkavégzés helye, körülményei:

Otthoni munkavégzés a saját, megszokott környezetedben, az általad használt, jól ismert eszközeiddel

A job@ozeki.hu e-mail címre beküldött fényképes önéletrajzzal és a pozícióhoz kapcsolódó jelentkezési adatlap pontos kitöltésével.

More information