Junior digital marketing asszisztens - diákmunka

Az Ozeki - Magyarország egyik legjobb szoftvercége - diákmunka lehetőséget kínál angol nyelvtudással rendelkező, nappali tagozatos hallgatónak. Ha érdekel az informatika, és egy innovatív, termékfejlesztéssel foglalkozó cégnél képzeled el a jövődet, mint marketinges, ez a lehetőség neked szól.

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony marketing vagy más gazdasági szakon/ szakirányon vagy gazdaságinformatikus, programtervező informatikus, vagy mérnökinformatikus szakon, vagy angol szakon
  • Angol nyelvtudás
  • Nyitottság, elhivatottság és érdeklődés a marketing, az informatika és az Ozeki termékei iránt
  • Pontosság és szorgalom
A jelentkező feladata:
  • Digitális marketing kampányok előkészítése és végrehajtása
  • Marketinges, értékesítő szövegek megírása
  • Megjelenés szervezés on-line szakmai folyóiratokban
  • Termékismertetéssel kapcsolatos dokumentációk készítése az ügyfelek számára
  • Digitális marketing anyagok, információk feltöltése a megfelelő weboldalakra
  • Részvétel elektronikus marketing anyagok kialakításában
  • Keresztmarketing partner kapcsolatok kialakítása
  • Versenytárs figyelés
  • Ügyfél adatbázisok elemzése
  • Közösségi média marketing
  • Youtube marketing
  • Keresőoptimalizálás (SEO) végrehajtása és analitika
  • Weboldal anyagainak előkészítése és menedzsmentje
  • Social média tartalmak feltöltése
  • A content marketing megjelenéshez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Weboldalak HTML szerkesztése
Amit az Ozeki nyújt:
  • Releváns szakmai tapasztalat marketing területen, amelyet a későbbiekben is hasznosítani tudsz
  • Érdekes feladatokban, projektekben való részvétel
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Fiatalokból álló csapat, akik támogatják és segítik egymást
  • Rugalmas időbeosztás
Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:
  • Angol nyelvterületen szerzett tapasztalat
Kiknek érdemes jelentkezni?
  • Bárki jelentkezhet, akinek nemcsak munkája, hanem passziója/hobbija a marketing, és jól tud fogalmazni angol nyelven, legfőképpen írásban
  • Az is jelentkezhet, akinek nincs gyakorlata és tapasztalata, de szeretne fejlődni a termékdokumentáció, valamint a marketing szövegírás területén, és ezért hajlandó áldozatot is hozni
  • Olyan hallgató, aki szeretné kipróbálni magát a digitális marketing területén
A munkavégzés helye, körülményei:

Otthoni munkavégzés a saját, megszokott környezetedben, az általad használt, jól ismert eszközeiddel

A job@ozeki.hu e-mail címre beküldött fényképes önéletrajzzal és a pozícióhoz kapcsolódó
Jelentkezesi_adatlap_jr_digital_marketing_asszisztens_diakmunka_2024_09_03.docxJelentkezési adatlap - Junior Digitális Marketing Asszisztens - Diákmunka jelentkezési adatlap pontos kitöltésével.

More information