Junior software solution presenter - Ozeki Marketing - student job

Szakmai diákmunka lehetőséget kínálunk felsőfokú angol nyelvtudással rendelkező nappali tagozatos hallgatónak. Olyan szorgalmas, pontos, munkájára igényes munkatársat keresünk, aki képes a cég termékeit és szolgáltatásait a nemzetközi ügyfeleinknek angol nyelven prezentálni, a személyes megjelenésével erősíteni az ügyfelek számára az Ozeki brand erejét.
A pályázó feladata szoftver termékek működését és használatát bemutató videók készítése angol nyelven.

Fontos szempont, hogy a pályázó nyitott legyen az informatikára, a tanulásra és a folyamatos szakmai fejlődésre valamint az újdonságokra. Elvárás, hogy a pályázó önállóan tudja a kapott feladatokat elvégezni és jól magyarázzon, érveljen, oktasson, valamint vegye figyelembe a nézőközönség elvárásait.

A feladatvégzés során a termék funkcióit kell bemutatni és a felhasználási módokat. Tippeket kell adni, ami azt szolgálja, hogy kényelmesen tudják használni a megvásárolt terméket vagy szolgáltatást. A vevőink meg akarnak ismerkedni a funkciókkal, új megoldási lehetőségekkel, izgalmas innovatív megoldásokat, termékeket keresnek, amelyeket az Ozeki tud nekik szállítani. A nemzetközi ügyfélkörünkkel angol nyelven kommunikálunk. A videókkal nekik nyújtunk segítséget, hogy minél gyorsabban be tudják üzemelni a termékeinket/ szolgáltatásainkat és jelentős profitot tudjanak termelni a cégük számára. Ehhez készítünk oktató videókat. Nem tukmálni kell a terméket és szolgáltatást, hanem bemutatni az érdeklődőknek. Az értékesítést másik osztály végzi.

Kiváló lehetőség a személyes szakmai branded építésére egy nemzetközileg elismert márka hátterével, az Ozekivel.

junior software solution presenter

A jelentkező feladata:
  • Részvétel a termék bemutató anyagok előkészítésében
  • Szövegek írása videókhoz
  • A videó bemutató szövegeinek megírása különböző SEO szempontok figyelembe vételével
  • Részvétel videós tervek elkészítésében
  • Alap szintű SEO feladatok ellátása
  • Alap szintű videó vágási feladatok ellátása (A tényleges utómunkát a marketing osztály másik részlege végzi, miután a grafikát és egyéb animációkat hozzáadják a videókhoz.)
  • Tartalmi források felkutatása
  • Meglévő videós formátumok aktualizálása
  • Marketinggel kapcsolatos feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, aktív egyetemi hallgatói jogviszony, esetleg frissen szerzett diploma(1 éven belül)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, kiemelten beszéd és jó kiejtés
  • Legyen nyitott az informatikai ismeretek elsajátítására, amely a dokumentációk elkészítéséhez szükséges
  • Kiváló kommunikációs készség szóban
  • Szívesen szerepeljen, legyen pozitív és mutasson nagy fokú érdeklődést a promotálandó termékeink iránt
Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:
  • Angol szakos képzésen veszel részt
  • Marketinges vagy PR, Kommunikáció- és médiatudomány egyetemi tanulmányok
  • Programtervező informatikus, Mérnökinformatikus, Gazdaságinformatikus vagy bármilyen informatikus egyetemi képzésen veszel részt
  • Angol nyelvterületen szerzett tapasztalat
Kiknek érdemes jelentkezni?
  • Bárki jelentkezhet, aki jól kommunikál angol nyelven és szívesen szerepel videókban, illetve a videókhoz kapcsolódó promóciós anyagokban személyesen is megjelenik (Thumbnail, pdf-ek, videós introk, stb.)
  • Aki szívesen fejlesztené magát a videó marketingben, ha nem ismeri az alapokat (videó SEO, stb.)
  • Az is jelentkezhet, akinek nincs gyakorlata és tapasztalata, de szeretne fejlődni az informatikai termékek és szolgáltatások technikai prezentációjában, és ezért hajlandó áldozatot is hozni (Később ez a tudás kiválóan kamatoztatható más területeken)
  • A jelentkezőnek jól kell tudnia angolul kifejeznie magát
Amiben többet nyújtunk:
  • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz többféle új szakterületen
  • Változatos munka a legújabb technológiákkal és eszközökkel
  • Rugalmas időbeosztás, amelyet az egyetemi tanulmányaidhoz tudsz illeszteni
  • Mentorált munkavégzés, amely során sok hasznos információhoz juthatsz, amiket később is tudsz hasznosítani
  • Kiváló referencia lehetőség a későbbi szakmai életedhez
  • Nagyszerű ugródeszka, ha később angol nyelvterületen szeretnél dolgozni akár értékesítés, akár technikai marketing területén, vagy csak egyszerűen erősíteni akarod a prezentációs készségedet, amiért még az Ozeki fizet neked.
A munkavégzés helye, körülményei:

Otthoni munkavégzés a saját, megszokott környezetedben, az általad használt, jól ismert eszközeiddel.

A job@ozeki.hu e-mail címre beküldött fényképes önéletrajzzal és a pozícióhoz kapcsolódó jelentkezési adatlap pontos kitöltésével.

Folyamatosan várjuk a jelentkezőket!

More information